عقارات مسجلة للبيع في مصر, صفحة 11

969 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جامعة الدول العربية 3 غرف 3 حمام

    Royal Home logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى البنفسج عمارات لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م تشطيب كامل في قلب شارع شهاب المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م - مستشفى هليوبوليس بالمطبخ والتكييفات

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه كبيره مسجله شهر عقاري المربع الذهبي

    شارع لوزاكا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع على حديقه شقه 200 متر مسجله شهر عقاري

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع لوزاكا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع حديقه مسجله شهر عقاري بجوار حديقه الطفل

    شارع لوزاكا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدقي بإطلالة مميزة على نادي الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    6

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية فاخرة: عمارة كاملة للبيع

    Mas Egypt Real Estate logo image

    وسط البلد - وسط القاهرة, القاهرة

    7+

    7

    ٥٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف_تشطيب كامل_مقدم30%_ عقداخضر_تقسيط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ش ميشيل باخوم 3 غرف فى الدقي .

    Royal Home logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في شارع عبد الحميد بدوي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله شهر عقاري تصلح للسكن او للاستثمار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الفالوجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مباشر على النيل بشارع عبدالعزيز آل سعود

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    2

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٨٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 100م تشطيب كامل بشارع إسماعيل محمد الزم

    Good Deals logo image

    شارع اسماعيل محمد, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس450م بإطلالةمميزة بأرض الجولف هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس 230 متر مسجله شهر عقاري موقع متميز

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م للبيع – شارع تحسين فرغلي، مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع ميدان الحجاز مصر الجديدة متشطبة

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 250م فاخر للبيع بمربع الوزراء شيراتون

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 220م للبيع في شيراتون هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في افضل شوارع المنطقة التاسعة

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد العزيز عيسي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجلة في ميدان المحكمة – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمسجلة للبيع في شارع الحجاز الرئيسي مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع