عقارات مسجلة للبيع في مصر, صفحة 16

969 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م فاخرة للبيع على شارع الثورة

    Good Deals logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس 250م للبيع في شــيراتون في مربع الوزراء

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م ألترا لوكس شارع ابن النفيس – مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع عقبه بن نافع, عزبة الهجانة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار مميز يصلح للاستثمار و اعاده البناء

    Digital State logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع نوع الوحدة فيلا مستقلة موقع الوحدة أفق ١

    RE/MAX Al Mohager logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع نوع الوحدة فيلا مستقلة أفق ١

    RE/MAX Al Mohager logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحه و العفش

    RE/MAX Al Mohager logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية شقة حديثة تشطيب فاخر اول سكن

    العقارية جروب logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لن تتكرر لأصحاب الفخامة أمام قصر بارون

    العقارية جروب logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م-غرفه ماستر-عقد اخضر-تشطيب كامل-مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن في افضل لوكيشن في سرايات المعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م ف ش هيئة التدريس المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع هيئه التدريس, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 285م ميدان عمان 3 غرف و3 حمام

    Royal Home logo image

    ميدان عمان, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٧٥ م ف ش بهجت علي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المهندسين شارع سوريا الرئيسي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة ٢٠٠متر في جمال سالم الدقي

    Royal Home logo image

    شارع جمال سالم, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م - دور كامل - خصوصية تامة وفخامة

    Digital State logo image

    شارع المقدس القباري, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع أمام صن مول مصر الجديدة

    sherwoods property logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م هرم رئيسي دول ثاني مسجلة شهر عقاري

    Hk Realestate logo image

    شارع الهرم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 240م للبيع في حي القرنفل فيلات

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه 3غرف-عقد اخضر-تشطيب كامل-مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في زهراء المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 م بانوراما اطلالة كورنيش النيل مصر القديمة

    sherwoods property logo image

    مصر القديمة, حي مصر القديمة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة خاصة 4500م شاطئ خاص فايد اسماعيلية

    sherwoods property logo image

    فايد, الإسماعيلية

    6

    3

    ٤٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس 230م تفرعات نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع