عقارات مسجلة للبيع في مصر, صفحة 13

969 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي النيل بجوار سفارات الخليج العربي

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع في جميل فؤاد نص مفروشة مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع الجميل فؤاد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 240م تشطيب كامل شارع الثورة

    Good Deals logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ١٧٥م² للبيع شارع سيد زكريا بشيراتون

    Good Deals logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبليكس للبيع النرجس فيلات القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ارقى احياء مصر الجديدة نبيل الوقاد

    El Kateb Real Estate logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م فلمنج (ش مصطفي كامل الرئيسي)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة 186م تشطيب فاخر بالتكييفات والمطبخ

    Good Deals logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس سوبر لوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م مفروشة بالكامل مسجلة في الدقي

    Good Deals logo image

    شارع عرفات, الدقي, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 300 متر تشطيب كامل في المعادي شارع 106

    Good Deals logo image

    شارع 106, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في عمارات سولك ( بيتك في النادي )

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة215م مفروشة للبيع دجلة المعادي شارع 199

    Good Deals logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في مدينه نصر

    Creative Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة برج حديث للبيع تصلح إداري أو تجاري أو سك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 235م ميدان اسوان - المهندسين

    Property insider logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245م تفرعات البطل احمد عبد العزيز

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م شارع المنيل الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع المنيل, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس بمدخل وجراج خاص غرب سوميد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالهضبة الوسطى عماير شركة النصر

    TG West Realtor logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع – مسجلة شهر عقارى - بموقع متميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في المهندسين، شارع جزيرة العرب

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الدقي، ميدان الثورة

    Mas Egypt Real Estate logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    قطعة أرض

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض للبيع 44 فدان المنصورية – الجيزة

    عقارات حماد logo image

    المنصورية, حي الهرم, الجيزة

    ١٨٤٬٨٠٠ متر مربع

    ٤٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في المهندسين، ميدان مصطفى محمود

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع