عقارات مسجلة للبيع في مصر, صفحة 19

969 عقارات أخرى
  • 12

    بناية كاملة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عائلية فاخرة للبيع في العبور الحي الخامس ال

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    7+

    7+

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ٢١٠ متر ف ش علي ابن ابي طالب المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع علي ابن ابي طالب, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ٢٤٥ م في ش ابو الكرامات المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان أسوان المهندسين

    Royal Home logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عقد ازرق الريسبشين و الغرف فيو مفتوح مسجلة

    Remax Professional. logo image

    شارع خليل حماده, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٥٠ م ف ش محمد مرعشلي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٣٠ م ف ش محمد مرعشلي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م تفرعات شهاب الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٣٠٠ م ف ش جزيرة العرب المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش احمد حشمت الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة السادسة بمدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي درويش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز من عباس العقاد بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز امتداد حسن المأمون بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 350 متر للبيع شيراتون متفر ع سيد زكريا

    Better Estate Investment logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في قلب الشيخ زايد 225m امام بيفرلى

    El Marwa For Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالدقى بانوراما بشارع محى الدين ابو العز

    دار الفرا logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوكيل الحصري دليل المنصوره العقارى

    Daadour Group logo image

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م مدينة نصر لوكس كود code1342026MN

    Oscar logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أو للإيجار في موقع مميز – شارع الحرية

    Bond & Key logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أحمد قاسم جودة المنطقة الاولى مدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م تفرعات شارع المنيل

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن سيتي ٣غرف

    El Sherif logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م تفرعات شارع المنيل

    Property insider logo image

    شارع المنيل, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأصحاب الزوق الرفيع شقة تشطيب هاي سوبر ديلوكس

    العقارية جروب logo image

    شارع ابن سينا, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 240م شارع شهاب الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع