عقارات مسجلة للبيع في مصر, صفحة 14

969 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في المهندسين

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع سوبر لوكس الدقى ش النيل 300 م

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسفارت والاجانب شقة فندقية للبيع ش النيل الدقى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة بكمبوند الياسمين - الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٧٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالمطبخ و التكييفات بموقع مميز للبيع

    why solutions logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 160 متر للبيع – بها 3 تكييف - بموقع متمي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 350 م بحرى صريح بواجهه كامله على الشارع

    Z Investments For Real Estate logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر للبيع – مسجلة شهر عقارى - بموقع متميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسان ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٨٠ ميدان انس ابن مالك المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع انس ابن مالك, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بارقي اماكن المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في كمبوند الربوة – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخرة للبيع في كمبوند النخيل

    Buyerside logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمهندسين بتفرعات شارع احمد عرابى

    دار الفرا logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع تفرعات جامعة الدول العربية

    Property insider logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع – سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز مدينة نصر المنطقة التاسعة 235م

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد حسن, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الزمالك تشطيب كامل

    Bond & Key logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في مارينا 4 - مارينا - العلمين - الساحل الشمالي
    1

    قطعة أرض

    ٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    قطعتين أرض للبيع – موقع مميز قريب من البحر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع٢٢٠ ف ميدان طهران الدقي

    Royal Home logo image

    ميدان طهران, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 280م + تراس 160م للبيع - شارع الميرغني

    Better Estate Investment logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بجوار مدينتي –أرض 3700م –فرش كامل

    Al Fanar Development and project management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م شارع الحسني خلف محي الدين أبو العز

    Royal Home logo image

    شارع الحسني, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م مسجلة شهر عقاري ولها حصة في الأرض

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع