عقارات مسجلة للبيع في مصر, صفحة 8

970 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع فيو جاردن في المنطقة التاسعة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور اسماعيل وهبي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمن يقدرون فن العيش في مصر الجديدة

    Remax 360 logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك –متشطب

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بالقرب من شارع التسعين

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عمر مكرم, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٣٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله بموقع راقي في الحرس الجمهوري مساحة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ممر داخل الحرس الجمهوري, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مسجلة للبيع 395 م الكينج مريوط

    RE/MAX Avalon logo image

    كينج مريوط, حي العامرية, الاسكندرية

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م سابا باشا (بحر مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 500م الكينج مريوط (واجهة بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كينج مريوط, حي العامرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موازى لشارع الثورة - مصر الجديدة

    ElGammal real estate logo image

    شارع محمد عزت, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لا يعوض! تشطيب حديث بأرقى موقع في النزهة

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع نخله المطيعي, ميدان تريومف, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سرايات المعادي – موقع مميز

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلِكس فخم ومكيف بالكامل بإطلالة مفتوحة مباشرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلِكس فخم مسجل بالشهر العقاري للبيع بإطلالة مفت

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو العتاهيه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    5

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للتملك شقة فاخرة بالقاهرة في مصر الجديدة

    Zone Properties . logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م شارع نادي الصيد - الدقي

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جديده للبيع بالتقسيط في المهندسين

    Luminera Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا 282 م بالحي المتميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بين فيصل والهرم مريوطية تمويل عقاري

    Hk Realestate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٢٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك (الجزيرة الوسطى)

    Crafters Real Estate logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 623م السياحيه الاولي الترا سوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فيو علي النيل في الزمالك

    Crafters Real Estate logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كومبوند كونكورديا

    كونكورديا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٩٩ متر مربع

    ٥٦٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش مباني حديثة 180 تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جديده للبيع شارع سوريا المهندسين

    Luminera Real Estate logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مدينه نصر فيو جاردن مباني حديثة

    Digital State logo image

    شارع محمد احمد ابراهيم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع