عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 7

1,235 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب اقل سعر في الماركت 3 غرف

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥١٩٬٢٧٧ جنيه

    شاليه بحري فيو خيالي مفتوح علي lagoon والابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩١٧٬٧٨٧ جنيه

    فيلا VIP دايركت علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ف هايد بارك رأس الحكمة 100 م بحديقه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ف هايد بارك رأس الحكمة 100 م بحديقه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس ١٢٤ متر استلام متشطب ٣ غرف ٢حمام

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ف هايد بارك رأس الحكمة 100 م بحديقه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قرية امواج شاليه بنت هاوس مميز جدا بسلم داخل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول للبيع بالفرش ٣ غرف نوم منهم واحده ما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع واحسن سعر ل بيع دوبلكس قريه امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج دور اول وثاني وروف خاص 180 متر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع