عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 4

1,235 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ارضى بجاردن بسعر 1,200,000ج كاش فى بورتو جولف

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك 60م بأفضل سعر كاش|في الجولف

    متصدر

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار قوية لشقق 60م كاش

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار قوية لشقق 60م كاش

    متصدر

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده للبيع فى بورتو جولف بسعر 1,650,000ج كاش

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60 م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب مباشر ع البحر ف يود راس الحكمة مقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    10 سنين تقسيط شاليه 98 متر بجنينة فى رأس الحكمة

    property hills Elite logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري ع البحر مباشرة بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣١٩٬٧٠٠ جنيه

    ادفع المقدم والصيانه واستلم شاليه في | رأس الحكمه

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شاليه متشطب قسط كوارتر مليون كاش24م

    متصدر

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو ف نايا باي متشطب بالمطبخ وجاهز لسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن كورنر بحري مرحلة ايفيا ماونتن ف

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيييط شاليه غرفتين دور اول موقع متميز ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ماونتن فيو فرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه جاهز متشطب مفروش مكيف سي فيو مفتوح

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه ٤ غرف نوم

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمةالساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه ٤ غرف نوم

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع