عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 5

1,235 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمةالساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بحري مفروش و مكيف بالكامل في ديبلو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة الساحل

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس علي اللاجون مباشرة لوكيشن مميز جدا بحري

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الوحده بمونتن فيو راس الحكمه منطقه رودس

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اول مصطبه علي البحر في ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في ديبلو 3 غرف بسعر مميز جداا

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل تاون هاوس متشطب للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ماونتن فيو رأس الحكمه 4 غرف و٣حمام متشطب

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه خطوات للبحر ف ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي بجاردن مكيف بالكامل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    63 carfu شاليه للبيع جزيرة كورفو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه للبيع تشطيب راقي بالتقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ارضي بجاردن في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع او صف شاليهات على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع