عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 9

1,237 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB (متشطب بالتكيفات والاجهزه بالفرش )

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB (متشطب بالتكيفات والاجهزه بالفرش )

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بمقدم 10% VIB بفيو لاجون متشطب بالساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ف مار باي راس الحكمة ع البحر مباشر بمقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بورتو جولف مليون و ٦٠٠ الف كاش

    Pharos Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 60م بسعر 1,550,000ج بسعر كاش لفترة محدودة

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه صف اول على البحر تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شاليه 3غرفMV North Coast مقدم 1.7م سعر 17م

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    صف اول شاليه تشطيب+AC خطوات مشي30ثانبه لشاطي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة أمواج - الساحل الشمالي (Amwaj North Coast)

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لا تعوض بإطلالة بحر خيالية ورفاهية

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه بالقرب من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع