عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 8

1,235 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحر قريه آمواج الساحل الشمالي للبيع ب

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقرية "أمواج سيدي عبد الرحمن تاني بروف خاص

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قريه امواج الساحل شاليه مميز جدا ارضي بحديقه

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع امواج الساحل الشمالي ٣ غرف نوم دور ثان

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امواج الساحل الشمالي سيدي عبد الرحمن ٣٥٠ مت

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امواج الساحل الشمالي خليج سيدي عبد الرحمن ش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع دور اول وثاني وروف خاص

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ١٨٠ متر للبيع قريه أمواج الساحل الشمالي سيد

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس بروف مميز جدا بسلم داخلي فيو مفتوح

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف بسلم داخلي استلام فوري تشطيب كامل للبي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي "ناصية" بموقع استثنائي وقريب جداً من ال

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب/فيو خيالى على البحر/مقدم10%/فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بقسط مليون 900الف Double View

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر قدامك وخصوصية كاملة وفيو يخطف العين تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه خطوتين من البحر تشطيب كامل خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو البحر بحري شرقي - EOI 250K - خدمة فندقية Nobu

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB بفيو لاجون مباشر متشطب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب بالكامل – سوديك اوجامي

    Inn Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب/فيو خيالى على البحر/مقدم10%/فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات على البحر دايركت فى مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٠٨٣٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في(سولي كوست - الساحل الشمالي)

    RE/MAX Avalon logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو ف نايا باي متشطب بالمطبخ جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story فندقيه متشطبه بالكامل بشاطئ خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بسعر 1,450,000ج كاش فى بورتو جولف

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شاليه بروف بفيو خيالي علي البحر تسليم فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٢٨٦ جنيه/متر مربع