عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 3

1,235 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر مباشر في أمواج بمقدم 1.17مليون+اقساط

    Property Hills... logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليانا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٣٥٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Toledo Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ليانا

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٤١٬٩٢٥ جنيه

    بخساره 100 الف لسعر البيع شاليه في صافيه فيو لاجو!

    Realtors logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب+التكييفات بمقدم1.6Mوقسط10س_ازها عالبحر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (سيرينا) 85 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في امواج سيدي عبد الرحمن شاليه 170م

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه فيلا فى ستيلا هايتس - السال الشمال

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فيلا فى ستيلا هايتس-الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج دور اول وثاني وروف خاص 180 متر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أجمل فلل الساحل قريه ستيلا هايتس عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤١٣٬٩٦٠ جنيه

    أرخص جراوند بجاردن في السوق حاليًا! فرصة متتعوضش

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع