بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 99

3,078 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر في السوق افضل فيوليك ولاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في Address East – القاهرة

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا مستقله 650م مباشرة على البحيره بسعر لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزةلفيلا متعددة الاستخدامات واستلام فورى

    Selective logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية جاردنز التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | للبيع | مصر الجديده

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاU للبيع في مدينتي – فرصة مميزة فيوجولف وبحيرات

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في الرحاب 1 – موقع مميز

    The Homies logo image

    شارع احمد رامي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone في كومباوند التجمع Arabella park

    New Avenue Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥ غرف نوم مفروشه بالقرب من ال كلوب هاوس

    ERE logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا مستقلة للبيع – كمبوند جولدن هايتس 1 | التجمع ا

    sms for RealEstate logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في Address East – القاهرة

    Realtors logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بأرقي موقع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في أفضل كومباوند التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٢٤٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر للبيع مدينتى 7غرف بحرى ناصيه ممر لقطه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في كمبوند سوان ليك التجمع

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون كبوند الطلائع 90% تشطيب موقع مميز

    Selective logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز – القاهرة الجديدة!!

    Realtors logo image

4

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا خاصة بسريات المعادي

    El Sherif logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في واتر واي -استلام فوري

    Premium Homes logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٦٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 600م بالتجمع الأول بإطلالة خضراء مميزة

    Creative Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مفيدا موقع متميز

    Selection Code logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا B للبيع فى مدينتى بالقرب من الجامع الكبير

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة خاص | قطامية ديونز

    Darcom for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في فاونتن بارك – | مساحة 977 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٨٧ جنيه/متر مربع