بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 100

3,078 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي استلام فوري خالصة وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر في سيتي جيت(لقطه)ستاند الون-استلامها فوري

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٨١٩ متر مربع

    ٤١٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند Katameya Dunes التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٨٥٨ متر مربع

    ١١٠٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل للبيع فى ماونتن فيو 1

    Host Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٨٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٩٦ متر مربع

    ٩٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٠١٩ متر مربع

    ٢٨٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام هايد بارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٦٨٦ متر مربع

    ١٧٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٨١٩ متر مربع

    ٣٩٦٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 870م مساحة الارض-لوكيشن مميز-بالم هيلز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى كمبوند ريفيرا هايتس التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا مستقلة متصلة في الرحاب متشطبة و مفروشة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 550م كمبوند مكسيم فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا بمساحة كبيرة جدا و موقع مميز

    Premises logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | فاونتن بارك | جولدن سكوير

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاند سكيب للبيع في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦١٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مميز Katameya Dunes التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

7+

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع | PK1

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٩٠ متر مربع

    ١٣٧٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج C للبيع فى مدينتى 1135 م بسعر مميز

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع مسبح للبيع في جنوب الاكاديمية

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع حسن ابو سعدة, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في جنوب الأكاديمية (ه) فيو رائع

    شارع محمد حسين محمود, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٨٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك اقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة-استلام فورى - نصف تشطيب

    Selective logo image

    شارع 33, المجاورة الثالثة, الحي الاول غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموزج القصر علي اكبر وايد جاردن و تقسيمه ممتازه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع-بحمام سباحة خاص في حياه كمبوند

    Premium Homes logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٨٥ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع