بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 102

3,078 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحمام سباحه للبيع ف الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٠١٬١١١٬١١١ جنيه

    مطلوب فورا لسفاره اوروبيه قصر او فيلا طراز معمارى

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النباتات, جاردن سيتي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٦١١ متر مربع

    ٥٥٩٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في حسن علام التجمع استلام فوري

    Houseology logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٨ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى مستقل على طريق السويس، موقع متميز بحري

    Crafters Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٢٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلل صف أول علي الجولف بأقل مقدم وأقساط اللي 7سنين

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    7

    ٨٨٧ متر مربع

    ١٤٦٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلافاخرة للبيع في كمبوندAddress Eastالتجمع الخامس

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر استاندالون ف التجمع مع بالم هيلز مقدم 5.5M

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٨٥ متر مربع

    ٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا متشطبة بالتكيفات ريسيل بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    كونكورد جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس للبيع بالمرغني، مصر الجديدة - فيو جاردن

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٣ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 520م-7غرف ع لاندسكيب أقل اوفر فالماركت

    Bright logo image

7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو جولف – قطاميه ديونز

    Picky Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع جراند ريزيدنس بحمام سباحة

    Al Ofok Investment logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بأرقى احياء التجمع بجنوب الأكاديمية

    Re/Max IBuild logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    4

    ٥٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش نمط حياة فاخر في مجمع سكني دافئ ومريح

    Remax 360 logo image

    اميرالد بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل بأقل سعر و اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بالفرش استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٧٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيكية للبيع في قطامية ديونز

    Experts Home logo image

7+

    7+

    ٩٨٧ متر مربع

    ٩١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر استاندالون ف التجمع مع بالم هيلز مقدم 5.5M

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٨٥ متر مربع

    ٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في بالم هيلز قطامية 2 -موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف ماستر بسعر ممتاز استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع في الحي الثاني بأحياء التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ليك فيو بدابل فيو

    Conquer Properties logo image

6

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر استاندالون ف التجمع مع بالم هيلز مقدم 5.5M

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٧٨٥ متر مربع

    ٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع