بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 89

3,078 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك 5 غرف متشطبه دبل فيو بتقسيط على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧١٤ متر مربع

    ٢١٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند ألون للبيع داخل كمبوند أسوار ريزيدنس

    Ninety Two logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٥٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون اقل سعر تطل علي الجولف لوكيشن مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج F اميز النماذج

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١١ متر مربع

    ٥٨٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع نصف تشطيب في كومبوند طيبة

    Good Deals logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    1

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع نصف تشطيب في كايرو فستيفال

    Global Marketing Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٨٨ متر مربع

    ١٢٦٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 540 متر مميزة 6 غرف نوم مفروشة بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر مش موجود في الماركت فيو لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون موردن 514م افضل فيو وسعر لقطة في المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٤ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا طوب أحمر للبيع ، بتقسيم مثالي وموقع مميز!

    Re/Max IBuild logo image

    ميدان الجامعة الفرنسية, سيتي سنتر 1, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة استلام فوري متشطب اقساط 12 سنة .

    Egypt Best Properties logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٣٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، فيلا توين مميزه، أقساط لمدة 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كلاسيك 537م بتشطيب خاص وافضل فيو بالمقصد

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

7

    7

    ٥٣٧ متر مربع

    ٦٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كلاسيك 537m بأقل سعر وفيو مميز في المقصد

    Onyx for real estate logo image

6

    5

    ٥٣٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون موردن 514م افضل فيو وأقل سعر في المقصد

    Onyx for real estate logo image

5

    5

    ٥١٤ متر مربع

    ٦٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالفرش بسعر لقطه في ميفيدا

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة مودرن وفاخرة 720 م بحديقة وحمام سباحة

    City One logo image

7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا مستقلة ريسيل 568 متر في كمبوند مفيدا 4 غرف

    Property Hills  One logo image

3

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٣٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس دوبل فيو لوكيشن مميز جدا

    All 90 logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢١٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دايركت علي الجولف تشطيب مميز جدا اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الزمالك موقع مميز في شجره الدر

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    شارع شجرة الدر, الزمالك, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٣٥٧ متر مربع

    ٤٠٥٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بسعر مميز في ريفر واك

    El Kateb Real Estate logo image

    ريفير وواك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون موردن 570م بافضل لوكيشن في المقصد

    Onyx for real estate logo image

6

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند سعادة - استلام ٩ شهور وقسط 6 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٧٧١٬٨٧٥ جنيه

    ستاندالون ارجان 509مسعر لقطة وافضل مكان في المقصد

    Onyx for real estate logo image

5

    5

    ٥٠٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٤٣ جنيه/متر مربع