بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 85

3,078 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصه للبيع كمبوند سعاده التجمع استلام 9 شهور

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٧٦ متر مربع

    ٨١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصه للبيع كمبوند سعاده التجمع استلام 9 شهور

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٢٢ متر مربع

    ٦٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص فى قطامية ديونز متشطبة

    Platinum Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٨٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع القاهرة الجديدة بالتجمع الخامس

    Sky Home logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٥٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع قطامية ديونز جاهزة للاستلام بسعر مميز

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا كورنر من water way باعلي درجات الخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصه للبيع كمبوند سعاده التجمع استلام 9 شهور

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٦٢٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف ثاني علي الجولف في قطامية ديونز

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف قطامية ديونز متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٩٠٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف للبيع فى قطامية ديونز

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 6غرف استلام فوري كايرو فيستيفال ع 4سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٨٨ متر مربع

    ١٤١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بموقع مميز جدا 607م

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٦١٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، فيلا بإطلالة مزدوجة مع مسبح خاص

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠١ متر مربع

    ١٣٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع قطامية ديونز جاهزة للاستلام صف اول جولف

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر و مساحه كبيره - بالفرش - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥١٤ متر مربع

    ١١٢٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت-فيلا 623متر- ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة رائعة في أرابيلا بارك بإطلالة خلابة

    Sky Home logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة تشطيب كامل 620 متر ليك فيو دوسيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا 1017متر – لوكيشن مميز جدًا – فيلار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠١٧ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في هايد بارك استلام فوري اقساط 6 سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٢٨٧ متر مربع

    ٢٩٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قطامية ديونز تطل علي الجولف متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه كبيره - اطلاله كامله علي حديقه - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ١١٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام موقع متميز في بالم هيلز

    Premises logo image

7+

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري بارقي كمبوند وبسعر مميز

    Mr .Estates logo image

5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قطامية ديونز جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع