بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 91

3,078 عقارات أخرى
  • 29

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون فاخرة للبيع – كمباوند لؤلؤة الشروق

    RE/MAX 1st Choice logo image

    لؤلؤة الشروق, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع بكمبوند وادى الربيع الشروق

    Homy Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تشطيب الترا مودرن على اكبر فيو في بالم هيلز

    متصدر

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج K كلاسيك في مدينتي

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٥٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند سعادة - استلام ٩ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحديقة خاصة للبيع بسرايات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    5

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس فرش راقي بأميز موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه مع حمام سباحه للبيع في ستون بارك

    متصدر

    Elshams Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند سعادة - استلام ٩ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بمساحه كبيره في اميز لوكيشن

    Empire real estate and investment logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في مدينتي C بحمام سباحة مفروشة VG2

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا XL حصرية في موقع مميز بالتقسيط

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٤٦٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله اول صف عالجولف500م كاش تشطيب سوبر لوكس

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا ارض 950م فى بالم هيلز التجمع نصف تشطيب

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٦٠٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 1200متر مميزه بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس نصف تشطيب للبيع و التسليم فوري

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي استاندالون نموذجB بحمام سباحة

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع برايم لوكيشن جولف فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن 230 متر برايم فيو -بالم هيلز بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

6

    6

    ٨٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع في الياسمين 7 فيلات بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشهيد مسعد رشاد, الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بمقدم 10% وتقسيط علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | التجمع الأول | 604م أرض | بدون تشطيب

    Property Network logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٠٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع جولف فيو

    Square real estate logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع