بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 62

3,123 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية متاحه للبيع بحمام سباحة خاص في ليك فيو

    Ninety Two logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة في صن سيتي جاردنز

    Akar Town Real Estate logo image

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزة بموقع استثنائي - جاهزة للتسليم - سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٨٠٦ متر مربع

    ٥٢٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Palace for sale in Zamalek, next to Al-Jazira Clu

    El Sherif logo image

    الزمالك, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٦٠٠ متر مربع

    ٢١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا 1300 متر للبيع في فيلار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 520متر بروف 120 متر فيو لاند سكيب استلام فوري

    MD Signature logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بلاجيو بحمام سباحة خاص مساحه ١٠٠٠ م

    New Avenue Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبرفيلا فى كومبوتد سعاده استلام٣ شهورباقساط6سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول-برايفت بول- فيلا -اطلاله مميزه قطامية ديونز

    Housey logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٦٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 528 متر للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٥٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بالزمالك قرب النيل ونادي الجزيرة

    El Sherif logo image

    وسط البلد - وسط القاهرة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٦٠٠ متر مربع

    ٢١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة كاملة التشطيب في بيلاجيو

    Akar Town Real Estate logo image

5

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 520متر بروف 120 متر فيو لاند سكيب استلام فوري

    MD Signature logo image

7

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحمام سباحة للبيع في ارابيلا بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مفتوحة - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في حياة ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٨٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسبح - موقع مميز للغاية - جاهز للتسليم

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    6

    ٥٧٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق، بالقرب من جميع الخدمات

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ١٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - إطلالة خلابة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    7

    ٧٧٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف ثاني علي الجولف للبيع-قطامية ديونز

    Akar Town Real Estate logo image

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مفروشة بحمام سباحة -اسوار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع