بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 17

3,172 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والأجهزه بحمام سباحة - النرجس فيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع واصف غالي باشا, النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز صف أول على الجولف

    KAMF logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد | أب تاون كايرو | تيرينسيا | جولف

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٦ متر مربع

    ٤٩٤٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في برايت سيتي بحمام سباحه بسعر لقطة

    KAMF logo image

    برايت سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض ١٠٠٠متر و مباني ٨٠٠متر احسن سعر فيلا موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بحرى فى مدينتى استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ١٬٠٠٢ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب للبيع في هايد بارك بموقع وفيو مميز

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن مع مسبح في قطامية هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في كاتاميا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٤١ متر مربع

    ٧٦٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مفروشة للبيع مع مسبح في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في الباتيو 1

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر يطل مباشرة على البحيرة والجولف فى قطامية هايتس

    Do estate logo image

7+

    7+

    ٤٬٠٦٠ متر مربع

    ٢٤٦٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في Katameya Creeks

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل 5 غرف ماونتن فيو 1

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | صف أول | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7+

    7+

    ١٬٠٢٥ متر مربع

    ١٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 5 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في النخيل - كمبوندات الشروق - مدينة الشروق - القاهرة
    1

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa skeleton in Daheyat el Nakheel - El Sherouk

    Remax 360 logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في القطامية هيلز– تشطيب وفرش فاخر

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز استلام فوري بالفرش في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الترا لوكس فيو جولف | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | فيو جولف | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7+

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | صف أول جولف ولاجون | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7+

    ٦٧٠ متر مربع

    ٢١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل مميزة متشطبة في اب تاون كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٥٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز القطامية اكستنشن

5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | فيليت سوديك | لارج فيلا مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٤٥ متر مربع

    ١٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 900 م في قطامية ديونز

    AK Circle logo image

7

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع