بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 15

3,172 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٦٦٬٣٦٠٬٥٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اب تاون بسعر مميز

    Conquer Properties logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7+

    7

    ٦٨٢ متر مربع

    ٣٩٠٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 597م استلام سنتين بقسط علي 10 سنين

    S signature logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٥٩٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بإطلالة بحيرة في سعادة هورايزون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك بموقع مميز جدًا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع فيلا بحمام سباحة فيKatameya Palms

    قطامية بالمز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرفيلا 6 غرف استلام فوري موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف كمبوند هايد بارك كلستر2 باقل سعر

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا 8 غرف بإطلالة بانورامية على اللاندسكيب

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٧٤ متر مربع

    ٢١٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امكانية دفع نصف المبلغ و الباقي علي سنة اكبر مباني

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٧٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه صف تانى فيو جولف

    Spade consultancy logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع 975م بكمبوند كايرو فيستيفال سيتي

    Pro House logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٩٧٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا TYPE E سكارليت استلام فورى على احسن فيو

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٢٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في سوان ليك استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب أرض 550 متر تشطيب كامل

    The Broker EG logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص على الجولف مباشرة في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في ماونتن فيو استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا للبيع في فيليت سوديك أرض 660 متر بيزمنت

    The Broker EG logo image

6

    7

    ٦٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ببيزمنت في كايرو فيستيال أرض 788 متر

    The Broker EG logo image

5

    5

    ٧٨٨ متر مربع

    ١٠٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 750 متر متشطبة فيو مميز على ليك و لاند سكيب

    MD Signature logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢١٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند حياة ريزيدنس التسعين الشمالي

    The Broker EG logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال أوريانا 2

    The Broker EG logo image

5

    5

    ٦٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حصرى670م متشطبة بحمام سباحة خاص موقع مميز جدا

    MD Signature logo image

6

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب هيلز بحمام سباحة

    The Broker EG logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٧١ متر مربع

    ٧٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ألترا مودرن| برايم لوكيشن | فيو جولف و بحيرات

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٤٥٠ متر مربع

    ٥٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة أرض 670 م قطامية هيلز

    The Broker EG logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع