بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 22

3,076 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مساحه ٥٣٣ م لوكيشن مميز تكمله اقساط

    متصدر

    Makanak Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٣ متر مربع

    ١٥٩٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بأقل سعر في الماركت بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في سكارليت حسن علام

    Spade consultancy logo image

6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 751 بموقع مميز وسعر لقطه للبيع فى سوان

    Tradmark Real Estate logo image

6

    7

    ٦٠١ متر مربع

    ١٣٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بسعر وموقع ومساحة مميزين

    why solutions logo image

6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره تشطيب كامل ريسيل بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نص تشطيب للبيع بالم هيلز قطامية

    why solutions logo image

4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 701م أرض |جاهزة للاستلام | مدينة الشروق

    The Homies logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    7

    ٧٠١ متر مربع

    ٤٥٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فخمه متشطبه بحديقه موقع مميز-بلاجيو

    IRTKAZ logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٨ متر مربع

    ٧٩٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةببدروم تطل على البحيرة في كايروفيستيفال

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالمطبخ و التكييفات بموقع مميز للبيع

    why solutions logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كورنر موقع متميز جدا على البحيرة

    Country For Real Estate logo image

    بارادايس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه صف اول علي ملاعب الجولف نصف تشطيب للبيع

    Ninety Two logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٧٦ متر مربع

    ٢٣١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ببدروم سوديك ڤيليت علي لاند سكيب ونادي

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٥٥ متر مربع

    ١٤٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ببدروم بأميز موقع مباشرةً علي النادي

    New Avenue Real Estate logo image

7

    7

    ٦٥٥ متر مربع

    ١٤٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع باقل سعر في بالم هيلز نيو كايرو

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من النوع C بموقع متميز للغاية

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٦ متر مربع

    ١٢٠٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول جولف كومباوند قطامية ديونز

7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حمام سباحة بفيو مفتوح علي المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع متميز بسعر مغرى بمساحة ضخمة

    New Avenue Real Estate logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٣٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في موقع مميز كايرو فستيفال سيتى

    Ninety Two logo image

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع داخل قطامية ديونز بحمام سباحه خاص

    متصدر

    Ninety Two logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندلون موقع مميز ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايفت بول - فيو أخضر رائع - فيلا راقيه

    Housey logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٥٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٩٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر - 10 غرفة نوم - برايفت بول - حديقة واسعة

    Housey logo image

7+

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع