بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 105

3,078 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه للبيع في الشروق

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    6

    ٧٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمباوند لي روا تشطيب عالي

    Broker Egypt logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاند سكيب-للبيع في سيتي جيت-استلام فوري

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة الصف الأول من الحديقة فى هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 6 نوم موقع مميز ارضي-اول-بنتهاوس

    Apex Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى قصرD تشطيب ديلوكس حمام سباحه وبيزمنت

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type D للبيع في بالم هيلز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٧٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز PK2 متشطبه بالكامل

    Broker Egypt logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٤٬١٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى كمبوند ريفيرا هايتس التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٦٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بتشطيب مميز بحمام سباحه و جاكوزي

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تشطيب كامل 530متر مع حمام سباحة-ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type B للبيع في بالم هيلز موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    7

    ٩٦١ متر مربع

    ٤٧٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1150م بالتشطيب حمام سباحة جراند ريزدنس

    Abrag Real Estate logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مارسا

    Location Real logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    7

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة بموقع متميز

    Remax Style logo image

    الباتيو 2, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠١٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس - امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو الجولف للبيع بمدينتي 760م تشطيب متكامل

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٧٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 5ادوار+7غرف بسعر لقطه بالمستقبل وبمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    7

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو-فيلا 600م مفروشة بالكامل دايركت عالبحيرة

    YaKan Properties logo image

4

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه للاستلام في التجمع الخامس

    Crafters Real Estate logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٢٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة استلام فوري في فيليت بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية هيلز متشطبه بالكامل

    Broker Egypt logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع