بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 10

3,168 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع مع مسبح خاص السعر قابل للتفاوض بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٥٬٠٣٧٬٥٨٢ جنيه

    ستاندالون للبيع جاهز للسكن علي طريق السويس

    Empire real estate and investment logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن 575متر استلام فورى فيو مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 937متر استلام فورى فيو مميز فى كايرو فيستفال

    Tradmark Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٣٧ متر مربع

    ٩٨٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٩٦٨٬٠٩٢ جنيه

    ستاندالون 500 م بسعر مميز-سعادة علي طريق السويس

    Empire real estate and investment logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٢٦٦٬٢٨٠ جنيه

    ستاندالون 500 م بسعر مميز في سعادة التجمع

    Empire real estate and investment logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع باطلاله مميزه للمساحات الخضراء

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1050 متر للبيع اول صف علي الجولف في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا مستقلة 557م | لاندسكيب فيو | باقل سعر

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٧ متر مربع

    ٦٥٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة في أوريانا 2 cfc

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٤٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتداد غرب الجولف فيلا 9 شقق تري حديقة موقع مميز

    EG.Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا مستقلة مباشر علي شارع التسعين بسعر حصري

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٨١ متر مربع

    ٧١٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف للبيع في واتر واي نيو كايرو استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف للبيع في واتر واي نيو كايرو استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا واتر واي اقل سعر فالقاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٥٧٨ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في موقع مميز ذا ووترواي التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٨ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا واتر واي موقع مميز في التجمع 5

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٧٨ متر مربع

    ١١٤٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للببيع فى امتداد بالم هيلز القطامية

    Eastmark logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع متميز جدا متشطبه بالكامل

    Premises logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ١٥٤٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٦٩٠م فاخرة للبيع في بالم هيلز

    Premier Property logo image

6

    7+

    ٦٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 550م بكمبوند الاندلسيه بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    اندلسية الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

7

    7+

    ٦٠٧ متر مربع

    ٨٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بموقع استراتيجي وسعر مميز للبيع

    متصدر

    why solutions logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٧٩٩ جنيه/متر مربع