بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 9

3,168 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فيلا 665م للبيع في ديار المخابرات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٦٥ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه خاصه للبيع في بلاجيو التجمع اكبر مساحه

    New Avenue Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥١٧ متر مربع

    ١٢١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Cairo Gate Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو

    Property Hills  One logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٢٣ متر مربع

    ٩٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٧٥٠ متر بكمبوند كايرو فيستفال سيتى

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٧٨٠ متر بكمبوند كايرو فيستفال سيتى

5

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 510 متر بالعاصمة الادارية الجديدة

    sherwoods property logo image

    جولدن ايجل‎, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7+

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع 560 متر ريسيل متشطبة بالكامل

    Property Hills  One logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 1065م استلام فوري فيو لاند سكيب كلاسيك

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ١٬٠٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل صف أول جولف - قطامية ديونز

    Brand Facility Management logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة | قطامية ديونز | صف أول جولف

    Smart Home logo image

7

    7

    ١٬٦٥٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4.000.000 = تاون هاوس كورنر فيو مفتوح اميز مرحله

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بحمام سباحة في قطامية ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل فيو لاند سكاب - ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بفيو لاند سكاب و بحيره في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاند سكاب متشطبه بالكامل في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بأفضل مقدم في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج C باقل من سعر السوق في PHNC

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت-فيلا 620متر في بالم هيلز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندلون موقع مميز ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استاند الون في تاج سيتي بسعر لقطة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لارج فيلا مودرن ببدروم للبيع في سوديك فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو بوتيك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

7

    7

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف اكتر من 600 متر مباني في كايرو فيستفال

    La Costa For Real Estate logo image

6

    6

    ٦١٧ متر مربع

    ١١٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع