بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 8

3,168 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند ماكسيم

    Spade consultancy logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كلاسيك برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٥٥٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندلون موقع مميز ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة 900 م + حمام سباحة - صف اول علي الجولف

    AK Circle logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٤١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف نوم، تشطيب كامل، موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٦٣ متر مربع

    ٧٢٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1400م بموقع مميز -Katamya Dunes

    AK Circle logo image

7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 875م -استلام فوري -5غرف-قطامية ديونز

    AK Circle logo image

7

    7+

    ٨٧٥ متر مربع

    ٢٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف نوم للبيع في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 520م استلام فوري للبيع ريسيل, هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | ميراج سيتي القاهرة الجديده

    Property Network logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧٤٥ متر مربع

    ١٨٧٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نوع S مع مقدم 43,000,000

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ١٠١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي فيو خطير مساحة 522م بسعر اقل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٢ متر مربع

    ٧٦٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز جدا استلام فوري 5 غرف ماستر

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ومفروشة بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في CFC موقع مميز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٤٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع بسعر لقطة في كمبوند وصال

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف للبيع | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 7 غرف صف أول جولف للبيع في قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | 9 غرف | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند لي روا التجمع الخامس

    Host Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥١٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند اللون للبيع في نور طلعت مصطفي

    Dastan Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع فوررى فى تاج سيتى متشطبة بالتكيفات

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢١٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن فيو فيلا في كومبوند فيلار مباني ١٥٠٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 6 غرف مطلة على البحيرة في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٥١٬١١١ جنيه/متر مربع