بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 46

1,207 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858 م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاردينيا بارك - طريق الوحات - 6 اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 563م استلام فورى من بالم هيلز قسط 6سGolf View

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا دوبلكس فاخر للبيع أول ساكن التوسعات الشمالية

    Al Fanar Development and project management logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة735م بحمام سبفي مينا جاردن سيتي

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٧٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كومبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع خلف مول العرب كمبوند جرين هايتس

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 751م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٥١ متر مربع

    ٨٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 500م + جاردن 405م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اويست ٥٢٠ متر و ارض ١٢٠٠ م موقع مميز نص تشطيب

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جولف صف أول للبيع في المنطقة الأولى

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتان بجانب بعض للبيع فيو جولف

    Flip logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مغري فيلا مرحله ٤ (٣٠٠٠) مترموقع مسجله

    Golden Star Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كومباوند يوتوبيا بجوار بالم هيلز

    متصدر

    يوتوبيا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٩٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع مع مسبح خاص السعر قابل للتفاوض بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

7

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع مع مسبح خاص السعر قابل للتفاوض بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

7

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 556م جاهزه للسكن امام جامعه النيل

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٦ متر مربع

    ١٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل مدفوع 5 ميلون والباقي تقسيط مع الشركة

    Held Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع