بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 45

1,207 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري 500م+حديقة 370م-أقل سعر-تقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري 500م+حديقة 370م-أقل سعر-تقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري 500م+حديقة 370م-أقل سعر-تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مينا جاردن سيتي|حمام سباحة خاص

    Beltone logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بحمام سباحة للبيع في دريم لاند

    Abrag 2 logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Premium Stand-alone Available Golf Extension

    The Choice For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 780 متر للبيع في كمبوند جاردينيا بارك ٢

    West City logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اكتوبر. .

    Pyramids for real estate logo image

    النسايم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م بالقرب من مول العرب

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م بالقرب من مول العرب

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م بالقرب من مول العرب

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره 536م +جاردن 372م بالقرب من مول العرب

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 535م امام مدخل زايد 5 فيو حمام سباحه قسط 9س

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٣٥ متر مربع

    ١٤٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب الترا مودرن للبيع في مينا جاردن سيتي

    West City logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٤ متر مربع

    ٦١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع

    القصر للخدمات العقاريه logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا كورنر استلام فوري بأميز لوكيشن توتال كاش

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 500م + جاردن 405م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلة للبيع في ايفوريهيل 500 متر بسعر مميز

    Real Vision logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 550م جاهزه للسكن عالمحور مباشره

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 550م جاهزه للسكن عالمحور مباشره

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 550م جاهزه للسكن عالمحور مباشره

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 550م جاهزه للسكن عالمحور مباشره

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز يطل على مناظر طبيعية واسعة

    Flip logo image

4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858 م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858 م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع