بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 40

1,207 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ستاندالون643م متشطبه بالكامل بفيو لاجون

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ريسيل اويست 5 غرف استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزه في اكثر موقع رائع ب سعر مميز

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزه في اكثر موقع رائع ب سعر مميز

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزه في اكثر موقع رائع ب سعر مميز

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزه في اكثر موقع رائع ب سعر مميز

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزه في اكثر موقع رائع ب سعر مميز

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند الياسمين جرين لاند 6 اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة رائعة في آيفي نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا مميزة للبيع في لاڤيدا البستان – 850 م

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند - رويال هيلز - مساحه 2000 متر

    Guides Real Estate logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في موقع مميز علي محور 26 يوليو مباشرا

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فخمة بحمام سباحة متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في موقع مميز علي محور 26 يوليو مباشرا

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في موقع مميز علي محور 26 يوليو مباشرا

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في موقع مميز علي محور 26 يوليو مباشرا

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في موقع مميز علي محور 26 يوليو مباشرا

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٦٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٣ متر مربع

    ١٢٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٩١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٧٥٩ متر مربع

    ٩٨٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٩٠٩ متر مربع

    ١١٠٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٧٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند - رويال هيلز - مدينة 6 اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع