بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 41

1,207 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Very Prime Location Villa in Golf Extension

    The Choice For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا 501م استلام فوري بفيو مميز 4غرف باوفرلايقارن

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠١ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جراند + بيزمنت للبيع ريسيل او ويست وايت

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فورى سوان ليسك ويست بقسط

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند الريم مساحه 768 التوسعات الشرقيه

    Guides Real Estate logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٧٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز في سوان ليك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في 6 اكتوبر الحي الثالث بمساحة كبيرة

    Abrag 2 logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – وودفيل، بالم هيلز جولف إكستنش

    Houses and More For Real Estate logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – سيتي فيو

    Houses and More For Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٨٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باوفر لايقارن فيلاا 700م استلام فوري بفيو مميزالان

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في جولف فيوز بموقع متميز جدا

    Premises logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣٢٢ متر مربع

    ١٠٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف تشطيب رائع للبيع في مينا جاردن سيتي

    West City logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٧٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٠٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٨٠٠ متر للبيع في كمبوند مينا جاردن سيتي

    West City logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨٠٦ متر مربع

    ١٣٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٥٠٠ متر للبيع في كمبوند مينا جاردن سيتي

    West City logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فورى سوان ليسك ويست بقسط

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فورى سوان ليسك ويست بقسط

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند رويال هيلز بجاردن وحمام سباحه

    Guides Real Estate logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دقائق من مطار سفنكس والريف الاوروبى

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٢٬٩٧٠ جنيه

    استلم فيلا الآن بموقع مميز أمام جامعة النيل+اقساط

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٢٬٩٧٠ جنيه

    استلم فيلا الآن بموقع مميز أمام جامعة النيل+اقساط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٢٬٩٧٠ جنيه

    استلم فيلا الآن بموقع مميز أمام جامعة النيل+اقساط

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع – بالم هيلز جولف إكستنشن

    Houses and More For Real Estate logo image

5

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع