بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر

105 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550 متر مستقلة للبيع كومباوند جراند هايتس

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع –جرين هايتس – خلف مول العرب –

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 550م جراند هايتس 6 اكتوبر متشطبة

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جراند هايتس بحمام سباحة استلام فوري

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    متصدر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو جراند هايتس - فيلا مستقلة ناصية بسعر لقطة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى جراند هايتس بسعر اقل من سعر السوق

    Capital Broker logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٦٧٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع جراند هايتس التوسعات الشماليه

    Driven Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧١١ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند جراند هايتس – 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بتسهيلات في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧١١ متر مربع

    ٣٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات كمبوند جراند هايتس - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات فالسداد - جراند هايتس 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة بكمبوند جراند هايتس متشطبة

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جراند هايتس – فيو مميز

    Remax Westway logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 623م السياحيه الاولي الترا سوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 1250م السياحيه الاولي الترا سوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بتسهيلات - في كمبوند جراند هايتس

    متصدر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع