بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 49

1,207 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مينا جاردن سيتي

    Home Select for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند جاردينيا بارك ١

    TG West Realtor logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اهرب لراحة البال في الريف الأروبي

    Home Select for real estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٨٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند آلون بسعر شقة

    احمد الخليج للتسويق العقاري logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4 غرف + جناح خاص متشطبه كمبوند جاردينيا بارك - اكتوبر

    Amaken For Real Estate logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬٣٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو جيزه - ويستردج

    I-Property logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٦٧٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 2400 م كمبوند افق واحد

    عقارات حماد logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع