بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 38

1,207 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا فاخرة مستقلة مطلة مباشرة ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر حديثة التشطيب | تصميم واسع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا فاخرة مستقلة مطلة على ملعب الجولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في جولف إكستنشن - تصميم فريد

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    7+

    ٧٠٩ متر مربع

    ١٤١٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٤٩٧٬٨٤٣ جنيه

    فيلا من النوع Y مساحة الفيلا ٨٠٠ متر و مساحة المبا

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة في اويست وايت بسعر مميز و اطلالة جميلة

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 600م مستقلة بجاردن واسعة او ويست

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢١٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢١٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢١٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢١٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 539م² بمقدم 1,700,000 وتقسيط حتى 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٢١٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا مستقلة للبيع فى كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب للبيع في بالم فالي بالم هيلز

    Home Valley logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كاملة على شارع غرب سوميد - 6 اكتوبر

    Blocks logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا فخمة في بادية استلام فوري بالتقسيط 12Y

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة 6 غرف فى عرض مميز من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٠٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة مع بالم هيلز بخصم يصل الى 44%

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف مع بدروم في ديستريكت ون

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع