بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 37

1,207 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل قسط مقدم 3.1م بسعر 22م كاش خلف مول العرب

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه اكبر مساحه فيلا في بالم فالي 522 متر ...

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبع في كمبوند داره جاردنز باكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - صف أول جولف -استلام فورى - 80 مليون

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة-متشطبة بالكامل-لوكيشن مميز-44.5 مليون

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥١٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه بحمام سباحه جراند هايتس اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع متشطبة 1009م أرض في جراند هايتس

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٧١ متر مربع

    ٤١٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة و مساحة ارض نصف فدان

    New Avenue Real Estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على بحيرة و الطبيعة المفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مساحة 1000متر في كمبوند O West

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ١٬٠٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع في كومباوند جراند هايتس اكتوبر.

    Ammaier for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في Royal Hills

    Maskan Consultancy logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

6

    6

    ٨٦٣ متر مربع

    ٩٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    6

    ١٬٠١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف ivory نيو جيزة لوكيشن مميز

    The Way logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Signature للبيع-نيو جيزة-650م-نصف تشطيب-نانى

    Properties-Today.com logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في نيو جيزة استلام فورى باقساط

    The Way logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع