شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 36

1,453 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو لاجون بإطلالة مفتوحة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٩٤٢٬٦٢٥ جنيه

    تشطيب كامل مع مكيفات في سولانا ويست اقل مقدم

    Boundless For Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٣١٬٤٠٠ جنيه

    شقة كارمل سوديك برايم لوكيشن افضل سعر علي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سولانا ويست

    Flip logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠١٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعمار \ بيل فى \ بيتش ريزيدنس \ شقة 173 م \ ريسيل

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 3غرف متشطبه بافضل لوكيشن بنيو زايد,

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 3غرف متشطبه بافضل لوكيشن بنيو زايد,

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى هيلز أوف وان بجانب لوجار وذا إستيتس

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة بفيو جميل فى فاى بجانب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في الشيخ زايد متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في الشيخ زايد متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ف قلب الشيخ زايد مساحة 180م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة بحديقة خاصة واسعة داخل كمبوند VYE سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبةجاهزةللسكن في كارميل بجوار بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فاي نيوزايد استلام فوري اقل مقدم

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في مارفيل 3 غرف تشطيب كامل

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٣٤٢٬٣٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في سولانا نيوزايد ع 10 س

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع