شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 33

1,453 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود بيت3 غرف+غرفه مرييه متطشب تقسيط على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كارميل شقة 157م+ حديقة متشطبة ريسيل استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة في سوديك بالقرب من بيفرلي - 10سنوات

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في أزها زايد بمقدم بسيط 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في أزها زايد بتقسيط 10 سنين ومقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن 150 م + 63م جاردن New Zayed

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا فيليج زايد 140م متشطبة مقدم 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في لوجار مع جيتس على12سنة-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع مدار لافيستا بزايد القديمه جنب سوديك

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع لوجار Gates بنيو زايد علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 272م فيو مميز في مارفيل المراسم نيوزايد

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في زايد كمبوند مارفيل بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢١٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لليبع في كمبوند مراسم الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 140م بأقل سعر فى زايد, متاح قسط 12 سنة

    property hills Elite logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3 غرف متشطبه بالكامل فى قلب الشيخ زايد

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م² 3 غرف بفيو لاند سكيب أقساط على 10 سنوات

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    جرين بلازا 1, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف مع مدار(ازها) تشطيب كامل-زايد القديمة

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: شقة 3 غرف مميزة بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب فى كمبوند فاى بجانب اعمار

    Property Hills VIP logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في نيو زايد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٩٩ جنيه/متر مربع