شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 38

1,453 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٩٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 198م + جاردن 78م فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ارضي بجاردن 198م بأقل سعر ف الماركت في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند VYE Sodic – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartmentللبيع في دي جويا نيو زايد | استلام قريب |

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دي جويا نيو زايد | استلام قريب |

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سولانا ويست

    Buyerside logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فيو بحيرة في زايد بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٨٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧١ متر بسعر مميز عمارات نيو للبيع في فاي سودي

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٩٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر وموقع مميز وبحري استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه صف اول ع النيل ف قلب الشيخ زايد متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٩٨٬٣٥٢ جنيه

    سكاي هاوس متشطب ف كارميل برايم ليوكيشن استلام فوري

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨١٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز مطله على اللاندسكيب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سولانا ويست

    Buyerside logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٩٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب فى ويست فيو جوار اعمار بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في فاي موقع مميز فيو لاند سكيب واستلام فوري

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٦٢٬٥٠٠ جنيه

    بيع شقة في فاي جاهز للتسليم وبسعر مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن للبيع في فاي من سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه للبيع في نيو زايد مع اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة جاهزة للاستلام و المعاينة | موقعها مميز سوديك

    Najd Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة بالكامل بمقدم5% ع 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالكامل في موقع مميز بسولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    لوفت ريسيل 198م برايم لوكيشن اقرب استلام باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 في الشيخ زايد الجديدة تقسيط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع