شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 39

1,453 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة استلام فوري مقدم واقساط

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن 150 م للبيع متشطبه بالكامل كارميل سوديك.

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر مميز قسط 8 سنوات فى جيريان

    Platinum Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٣٬٥٠٤٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع 201م في المراسم، نيو زايد – موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٧٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكيفات في سولانا ويست

    The Way logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه Ready To Move أرقى مجتمع سكني

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 م للبيع في كمبوند لوجار – نيو زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك 143 متر للبيع فى الشيخ زايد

    Homy Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٣٠٬٦٥٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بأقل مقدم دور ثالث موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف متشطبة بأفضل فيو وموقع نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في مارفيل نيو زايد - مدينة زايد الجديدة - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ١٥٬٣٣٠٬٩٦٠ جنيه

    شقة للبيع 191م في مارفيل نيو زايد -المطور المراسم

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م للبيع – ويست فيو - زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غ جاهزه للسكن علي وصله دهشور من بنك التعمير

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن متشطبة استلام شهور قسط لـ 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز في اُنس للبيع بجوار سوديك في نيو زايد

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة كورنر 155متر ريسال ريفرز فيو من جانبين

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٢٨٬٩٩٠ جنيه

    سكاي هاوس 246 متر برايم لوكيشين متشطب للبيع كارميل

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في سولانا - مدينة زايد الجديدة - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم للبيع فى سولانا ويست بأقل أوفر فى السوق

    City Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٨٣٬٨٨٥ جنيه

    سولانا – أورا | شقة للبيع 3 غرف نوم

    Maskan Consultancy logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف+ حديقة في Karmel

    Maskan Consultancy logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في VYE SODIC

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٤٬١٢٣ جنيه/متر مربع