شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 41

1,456 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ب سوديك نيو زايد بالقسط علي 10 سنوات !

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مميزة ف الشيخ زايد للبيع مقدم ٥٪؜

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة غرفتين 136م فى نيو زايد بالكامل

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٩٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب إستلام شقة متشطبة فى مارفيل بجانب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٨٥٬٥٩٠ جنيه

    شقة 2 غرفة تشطيب كامل في مارفيل نيو زايد

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع سولانا لنجيب ساويرس بنيو زايد متشطبه

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاى هاوس بمساحة فيلا متشطب مقدم 1.2مليون-15م كاش

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٧٢٬٨٧١ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام سنه ف ويست فيو زايدالجديده

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    MarVille نيو زايد | شقة 3 غرف تشطيب كامل | استلام

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زايد الجديدة تقسيط 12 سنة واستلام قريب

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بويست فيو تشطيب كامل وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى ويست فيو الشيخ زايد بجوار فاي سوديك

    Property  Hills. logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى مارفيل بجوار سولانا بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بالكامل بأفضل سعر في نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة ريسيل في vye سوديك استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة للبيع بجوار بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف كارمل بمقدم 5% و قسط ع 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 3 غرف للبيع في الشيخ زايد بجوار سوديك

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقـة جـاهزة للاستــلام | تراس مميـز |سوديك, زايــد

    Najd Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٥٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في نيو زايد بالتقسيط على 12 سنة اقرب استلام

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في VYE من تطوير سوديك

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فيو مميز في ريفرز نيو زايد قسط علي 10س

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٣٬١٧٥ جنيه

    شقة 130م متشطبة للبيع في ويست فيو نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع