شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 40

1,453 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ثلاث غرف نوم جاهزة للسكن في زايد الجديدة،

    Crafters Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك ريسيل فوري متشطبة موقع مميز كمبوندvye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو زايد متشطبة بالكامل + جاردن خاصة

    Crafters Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه Ready To Move أرقى مجتمع سكني

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    قة في سولانا ويست | أورا للتطوير العقاري

    Properties-Today.com logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو النيل جريان بالم هيلز قسط 8 سنين 5% مقدم

    Abrag Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي النيل بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر تشطيب فاخر بالتكييفات

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    باقل اوفر_شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في زايد متشطبة بالتكييفات

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م ريفيرز زايد مقدم 5% وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م مارفيل المراسم تشطيب كامل 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة فيzed towers_متشطبة استلام فوري

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب تشطيب كامل امام كومباند بيل ڤي

    New Avenue Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل من سعر السوق | بيل ڤي

    Flag square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بموقع مميز في هيلز اوف وان

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ب سوديك نيو زايد بالقسط علي 10 سنوات !

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مميزة ف الشيخ زايد للبيع مقدم ٥٪؜

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة غرفتين 136م فى نيو زايد بالكامل

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٩٬٨٧١ جنيه/متر مربع