شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 18

998 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 145م في منتجع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٥٥٬٦٢٧ جنيه

    168م بروف 80م لعشاق الفيو المفتوح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م غرفتين بمساحات واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١١١٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 135م 3 غرف بإطلالة بانوراما وخدمات فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 135م شقه غرفة بإطلالة بانوراما وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٧٩٬٦٠٣ جنيه

    امتلك وحدة 141م غرفتين بمساحة واسعة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٧٨٬٠٦٥ جنيه

    امتلك 133م غرفتين بإطلالة على المدينة وخدمات متكام

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٠٧٬٠٦١ جنيه

    امتلك 161م 3 غرف بإطلالة جانبية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦١ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٩١٬٧٧١ جنيه

    شقة 164م - 3غرف بحديقة لمساحة مثالية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٠٢٬٥٨٢ جنيه

    133م غرفتين بروف لرفاهية أعلى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٧٨٨٬٠٨٤ جنيه

    تاون هاوس 189م أسلوب حياة مختلف في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٦٦٬٤٩٣ جنيه

    امتلك بنتهاوس 132م+ 87م داخل منتجع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٢٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٤١٬٢٨٤ جنيه

    شقة للبيع بمقدم مغري 164م ب3غرف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٣٣٬٥٦١ جنيه

    امتلك 132م بحديقة واسعة بالقرب من سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢١١٬٤٩٩ جنيه

    شقة 164م 3 غرف بروف مميز في تمارايا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة خلابة على البحر واللاجون-سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن صف اول بأقل سعر فى سوماباى عدد محدود

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن صف اول بأقل سعر فى سوماباى عدد محدود

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع