شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 14

997 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بموقع قريب للبحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٤٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في موقع مميز قريب للبحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 150 م بعائد قوي في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 155 م في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 160 م بموقع استراتيجي بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 155 م في سهل حشيش الراقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 165 م أفضل قيمة في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر ع البحر الأحمر إطلالة مباشرة ع البحر

    Apart Real estate logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٧٤٬٠٤٤ جنيه

    شقة 3 غرف الغردقة | أتلانتس إطلالة حمام سباحة

    Rook Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره باطلالة على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٤٥٬٢٩٠ جنيه

    اكتشف الرفاهية – شقة غرفتي نوم في أتلانتس

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٣٦٬٠١٦ جنيه

    في قلب الغردقة امتلك شقتك الآن

    متصدر

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سوان ليك الجونة باطلالة مباشرة على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية صف اول بجاردن فى موقع مميز على البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع