شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 16

998 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف_تشطيب كامل_مقدم30%_ عقداخضر_تقسيط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع داخل مارينا الغردقة صف أول بحر

    Home In Realestate logo image

    مارينا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    155م 3 غرف بموقع مميز في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢١١٬٤٩٩ جنيه

    بنتهاوس 164م 3غرف + روف80م بخصم خاص على التقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٩٠٧٬٠٦١ جنيه

    شقة 161م 3 غرف مساحة عائلية - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦١ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٣٣٬٥٦١ جنيه

    شقة 132م غرفتين 3حمام وحديقة بعرض مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٦٧٬١٧٦ جنيه

    137م غرفتين وصالة موقع مميز وتقسيط طويل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦١٢٬٧٥٠ جنيه

    164م 3 غرف أرضي بحديقة وخصم 10%

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٧٩٬٦٠٣ جنيه

    شقة 141م غرفتين بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٨٠٬٧٩٣ جنيه

    شقة 157م غرفتين للسكن الراقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٠٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٤٧٬٧٥٤ جنيه

    شقة 149م غرفتين بحديقة 32م بتصميم مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٦٧٬١٧٦ جنيه

    شقة 137م غرفتين بحديقة خاصة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٤٨٥٬٩٥٨ جنيه

    شقة 168م غرفتين باطلالة بحرية في سكانديك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٧٨٬٠٦٥ جنيه

    امتلك شقة 133م غرفتين بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٦٤٣ جنيه

    بنتهاوس 137م + روف 107م بخصم 10% وتقسيط 7 سنين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٤٤٧٬٧٥٤ جنيه

    تاون هاوس 149م تصميم عملي ومساحة مثالية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٩٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٦٧٬١٧٦ جنيه

    شقة 137م غرفتين و3 حمامات مع حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢١١٬٤٩٩ جنيه

    شقة 164م بروف واسع وإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٠٢٬٥٨٢ جنيه

    امتلك وحدة غرفتين و3حمامات بالقرب من سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    155م 3 غرف 2 حمام إطلالة طبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٣٣٬٥٦١ جنيه

    امتلك شقة واسعة 132م بجاردن خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٦١٢٬٧٥٠ جنيه

    شقة 164م بحديقة 165م رفاهية بلا حدود

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٧٨٨٬٠٨٤ جنيه

    تاون هاوس 189م بجاردن وروف رفاهية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع