شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 22

998 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مطلة على البحر مع خطة تقسيط حتى 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مطله على البحر مع خطة تقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ايلند فيو ف ذا فيو باطلاله رائعه عالبحر ف شيراتون

    Hurghada View Real Estate logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٧٢٬٦٠٠ جنيه

    ايلند فيو ف ذا فيو باطلاله رائعه عالبحر ف شيراتون

    Hurghada View Real Estate logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة حمام سباحة في إنتر – الجندولا

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٧٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة تطل على البحر فى الشيراتون

    Hurghadians Property logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف نوم بإطلالة مسبح | Riva Resort

    Homes Bay logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٩١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 135م 3 غرف بموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137م داخل مشروع بخدمات فندقية وأكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137م مساحة واسعة داخل منتجع فاخر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    وحدتك بمساحة 148 م في قلب مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الآن بمساحة 152 م في وان سيفيين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في مجاويش بمساحة 160 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    تصميم عصري بمساحة 160 م وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    عائد مضمون في ONE7 بمساحة 134 م قلب مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب مجاويش وحدة بمساحة 245 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م في موقع مميز قريب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م مساحة واسعة داخل منتجع فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 160م ب3غرف في وان سيفن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 134م ب3غرف و حديقة ومسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    مساحتك المثالية 152م ب3غرف في وان سيفن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة 148م ب3غرف في موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬١١١٬٥٠٠ جنيه

    135م ب3غرف واطلالة بانورامية علي البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة، 3 غرف نوم، موقع مميز في مانجروفي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ١٥٣٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 2 غرف مع تراس كبير – الهلال الغردقة

    متصدر

    Home Vacation logo image

    منطقة الهلال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع