شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 21

998 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة باطلالة على البحر

    Hurghadians Property logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف_تشطيب كامل_مقدم30%_ عقداخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 3 غرف اطلاله ع لاجون واستلام قريب

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    مشروع ريفا بيتش فرونت – الغردقة خصم 25%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٢٬٠٢٥ متر مربع

    ١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    ثلاث غرف وصالة 148 متر - منتجع المانى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م 2غرفة في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    149م غرفتين… خصوصية وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 179م غرفتين بإطلالة جبل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٩٣٧٬٣٣٣ جنيه

    امتلك شقة 179م + روف 122م بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    148م غرفتين… راحة وإطلالة طبيعية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 178م غرفتين بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١٥٣٬٢٨٣ جنيه

    شقة 167م بغرفتين في ماجرا - الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٥٥٬٦٢٧ جنيه

    شقة واسعة 168م باطلالة بحر و روف 80م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية في167م بغرفتين - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٥٢٠ جنيه

    امتلك وحدتك 149 م² داخل مجتمع سياحي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة وحمام سباحة خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة 148م 3 غرف دور أول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬١٩٧٬٢٠١ جنيه

    3 غرف سى فيو ف وسط الغردقه بشاطى خاص وحمامات سباحه

    Hurghada View Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع