شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 20

998 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Mesca Golf Town NOW in SOMA BAY

    Second Home Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٥٢٠ جنيه

    شقة 149م ب3غرف تطل علي الشارع الرئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٧٤٬٠٢٠ جنيه

    امتلك شقه 3 غرف في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٩٣ جنيه

    شقة 137م ب3غرف تطل علي الشارع الرئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع موقع مميز في شولان 1 الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم بحمام سباحة للبيع في جونة شولان 2

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 165 م² بمساحات متنوعة وراحة كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 160 م² في أكثر المناطق الحيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 150 م² في موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 155 م² مع حمامات سباحة وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 160 م² بعائد قوي وفرصة ذهبية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    149 متر 3 غرف دور رابع شارع رئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 130 م² باطلالة في موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحديقة… رفاهية عائلية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    155م 3 غرف… رفاهية عائلية بلا حدود

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 160م ب3غرف و 2حمام في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    165م مساحة تجمع الراحة والرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٧٨٬٨٦٠ جنيه

    امتلك فيلا الأحلام: 3 غرف + شاطئ خاص + خصم 10%

    Homes Bay logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م-غرفه ماستر-عقد اخضر-تشطيب كامل-مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٢٬٠٢٥ متر مربع

    ٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    130م 3 غرف بإطلالة ممشى ومسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    165م 3 غرف أرضي بإطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م 3 غرف بإطلالة مسبح وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف 2 حمام دور أول بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م تطل علي الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع