شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 12

997 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 150 م² بعائد ثابت وموقع استثنائي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 160 م² وسط مساحات خضراء واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بجاردن ورووف في موقع مميز

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر + حديقه20 متر خصم 25% .

    Hurghadians Property logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في موقع مميز قريب للبحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع بموقع قريب للبحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١١٬١٨٠ جنيه

    احجز 3 غرف 133 م² بإطلالة المطار مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١١٬١٨٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 133 م² فرصة استثمارية قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٩٣ جنيه

    احجز 3 غرف 137 م² في الهضبة مع خدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 149 م² في الهضبة مع جيم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٢٣٬٢٣٤ جنيه

    استثمر 3 غرف 137 م² فرصة مضمونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٨٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٥٢٠ جنيه

    احجز 3 غرف 149 م² بإطلالة شارع رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 149 م² مساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    احجز 3 غرف 135 م² بإطلالة بحرية بانوراما

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 135 م² فرصة استثمارية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 135 م² مساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 135 م² في الأحياء مع رووف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    احجز 3 غرف 135 م² في الأحياء موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في البحر الاحمر باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في البحر الاحمر باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشطب بالتكيفات باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبليكس دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بإطلاله مميزه و اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع