عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 4

4,256 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - فـيو Trible View بحـري- برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه موقع مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غ مميزه فى بيت الوطن ع التسعين الشمالى دايركت

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس236م مقدم 3.600.000 خلف AUC اطلالة مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • ذا لارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٦٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tamayoz Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكن اللارك

    1 - 3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري (3 ادوار) شايفة فيو كامل على Park

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري في مرحلة مميزة كلها لاندسكيب بتاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 165م 3غرف للبيع بالتقسيط على 8سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 319م بخصم50% + اقساط 12 سنه بفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالرخام في كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape توين اقساط 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف اقساط 12 سنه وبخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • وان ناينتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وان نانيتي
  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م امامي دور اول بالحى السابع تقسيط ع 48 شهر

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بالحى السابع بيت الوطن تقسيط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    على بعد 3 دقائق فقط من النادي الأهلي بالحى الرابع

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • ليان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Manazel Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليان ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من النوادى 152م واجهة بحرى فيو جاردن تقسيط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك استديو متشطب سوبر لوكس

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    فوري! اميز شقه متاحه علي System باقل سعر+موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    مقدم 3,141,600 | بينتهاوس 220م+روف | جاهز عالمفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • سيلفيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند سيلفيا

    2 - 3 غرفة