عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 7

4,256 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بأقل سعر من لافيستا بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه=(260م+3 ادوار+تقسيمه ذكيه+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر عاين واستلم فورا شقه (215متر)بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شقه (164متر) بأميز فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متر بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب 1,500,000تعاقد (كورنر +3 ادوار+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الباتيو أورو لافيستا- بأفضل سعر

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فورا شقه (215 متر)بفيو مفتوح بسعر نادر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأجمد فيو على Water feature ,تشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • لاجوي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sakan
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,نورث هاوس
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف بحديقه خاصه كأنها فيلا مصغره بتشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 260م لقطه_كورنر_3 ادوار فيو مفتوح خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فيو VIP برايم لوكيشن تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من AUC شقة بفيو كامل Greenery مقدم 890 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة Fully Finished في التجمع الخامس خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • تاج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تاج سيتي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأجمد لوكيشن وفيو 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٨٬٠٥٦ جنيه

    استوديو فاخر فيو لاند سكيب اميز عمارة باقل سعر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بفيو عظيم مفتوح على Water Feat بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • ألكا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٥١٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كومباوند آلكا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 40% 3 ادوار بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,000,000= فيلا لقطه( 240م +تشطيبVIP+اجمدفيو)

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • ذا ميديان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مساكن ميديان

    1 - 4 غرفة