عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 8

4,256 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بأقل سعر في الشركه 240م+تشطيبVIP+اجمدفيو

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره (510متر) 3 ادوار بتقسيم ذكي+خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

7+

    7+

    ٥١٠ متر مربع

    ٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (757م + 3 ادوار +بتقسيمه ذكيه+ بخصوصيه كامله)

    Falcon for Real Estate logo image

7

    7+

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,000,000= فيلا لقطه( 240م +تشطيبVIP+اجمدفيو)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • وي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وي ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى متشطبه+Acs قسط كوارتر1.2م-كاش25م

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ريسيل مميزة بأقل سعر في الماركت | شقة للبيع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالرخام في كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ناتشيل متشطب - بموقع مميز في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 130م ناصية وإطلالة مميزة بدار مصر

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! شقة مميزة ٢ غرفة في Aria Landmark Sabbour

    KRE investments logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على بعد 500 م من النادي الاهلي شقة بجاردن 115م

    Smartex logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب باقل سعر في كمبوند ذا كريست

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا كريست في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مطل على مناظر طبيعية وتشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست تشطيب كامل+تكييفات باقل سعر

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جايد – مساحة مميزة وحديقة خاصة

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 باقل من سعر السوق

    متصدر

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٤٢٥ جنيه

    امتلك الآن قبل زيادة الأسعار في بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بمقدم مريح

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع ذا ايكون جاردنز في التجمع الخامس

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز دار مصر القرنفل - امام سوق الرحاب الشرقى

    AMG. logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بأفضل تقسيمه قسط ع10سنين ف التجمع

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع